www.adgeta.com        internet server

oku , dinle , izle , internet gazete ,  haber , tv , televizyon , müzik , radyo ,  muzik radio  music dinle yayın izle ara dı ğ ı n her şey burada a d g e t a

Açıkta Duran Genel Ekleme Toplama Alanı

Hoşgeldiniz  ,  Dünya ‘nın Açılış Sayfası   /

Welcome  , World’ s Opening Page

Açıkta Duran Genel Ekleme Toplama Alanı

e - kitap oku        Büyük Resim        KURAN oku

hava durumu 5 güünlük hava tahmini şehir rüzgar hızı ısı km %  derece si saat tarih c

Bu web sitesi çerezleri kullanmaktadır.

Ayrıntılar için lütfen gizlilik politikamıza bakın.

müzik muzik dinle listening music turkısh europe abd world

YASAL UYARI / LEGAL WARNING   

ADGETA Kullanım Koşulları, siz ve ADGETA .com arasında yapılan yasal bir sözleşmedir.

 ADGETA .com tarafından sağlanan hizmetleri kullanmanız, burada yazılı tüm koşulları kabul etmiş olduğunuz anlamına gelmektedir. ADGETA  .com bu sözleşmenin içeriğinde zaman içerisinde güncellemeler yapabilir. Bu güncellemeleri takip etmek de sizin sorumluluğunuzdadır. Hizmetleri kullanmaya devam etmenizle, değişikliklerin tümünü kabul ettiğiniz varsayılır.

 

Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizin gizliliği ile kullanıcı hesabınız altındaki tüm işlemler sizin sorumluluğunuz altındadır.  ADGETA .com kullanıcı adınızın ve şifrenizin yetkisiz kullanımı sonucu ortaya çıkan kayıplardan sorumlu değildir.

 

ADGETA .com çeşitli amaçlarla başka sitelere bağlantılar içerebilir.  ADGETA .com bu sitelerin içeriğinden, içeriğindeki değişikliklerden sorumlu değildir. Bu sitelerin kullanım koşullarını okumak ve bunlara uymak sizin sorumluluğunuzdadır.

 

 ADGETA .com'u yasadışı hiçbir amaç için kullanamazsınız.  ADGETA .com'da başkalarının ticari ve kişilik haklarına zarar veren ya da yasadışı içeriğe sahip anket ve yorum yapamaz, diğer üyelere bu tür içerikle mesaj gönderemezsiniz.

 

 ADGETA 'da;

    •    Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının değişmez maddelerine aykırı nitelikte olan,

    •    Dil, din, etnik köken, cinsiyet, tabiyet, yaş, mezhep, bölge, şehir veya herhangi bir unsurun ayrımcılığını yapan,

    •    Demokratik rejimi değiştirmeyi amaçlayan ya da başka yönetim biçimlerine özlem içeren,

    •    Türkiye Cumhuriyeti'ni ve bölünmez bütünlüğünü yıkmayı amaçlayan,

    •    Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, ulu önderimiz Atatürk'e hakaret içeren,

    •    Savaş, şiddet veya nefreti teşvik eden

anket hazırlayamaz, yorum, polemik veya özel mesaj yazamazsınız. Ayrıca burada yazılmamış olsa bile,  ADGETA .com yönetimi tarafından uygun olmadığına kanaat getirilen her türlü içerik site kullanım koşullarına aykırı kabul edilebilir ve bu içerik ile ilgili gereken işlem yapılabilir.

 

Oluşturduğunuz anketlerin geçerlilik süresinin yasalara uygunluğu sizin sorumluluğunuzdadır (Örneğin, seçim ile ilgili anketleri seçim yasakları başlamadan kapatmalısınız). ADGETA .com bu tür içeriğe sahip olduğunu düşündüğü anketleri, yorumları ve bunlara bağlı kullanıcı hesaplarını önceden haber vermeksizin kapatma hakkını tümüyle elinde tutar.  ADGETA .com, anketlerin ve yorumların içeriğinden, anketlerin geçerlilik sürelerinden sorumlu değildir.

 

 ADGETA .com, sürekli büyük harfler ve/veya tekrarlayan harf ve noktalama işaretleri kullanılarak yapılan, herhangi bir anlam ifade etmeyen, genel ahlak kurallarına uymayan ve  ADGETA .com işbirliği olmadan yapılan ticari reklam içerikli anketleri, yorumları ve bunlara bağlı kullanıcı hesaplarını önceden haber vermeksizin kapatabilir. Üyelerden şikayet gelmesi durumunda bu tip içeriğe sahip mesajları inceleyebilir, silebilir ve ilgili kullanıcı hesaplarını kapatabilir.

 

 ADGETA .com, puan toplamaya yönelik hileli hareketlerin tespiti durumunda ilgili kullanıcı hesaplarını önceden haber vermeksizin kapatabilir.

 

Anket sonuçlarını etkileyebileceği için, bir kişinin farklı kullanıcı adları ile üye olmasına izin verilmemektedir. ADGETA .com, birden fazla üyelik alan kullanıcıların tüm üye kayıtlarını önceden haber vermeksizin kapatabilir.

 

 ADGETA .com hizmetlerini, bu hizmetlere zarar verecek, devre dışı bırakacak, kapasitesini aşacak veya bozacak şekilde kullanamazsınız, başkalarının bu hizmetleri sağlıklı olarak kullanmasını engelleyemezsiniz.  ADGETA .com'un kaynaklarına hiçbir şekilde yetkisiz erişim girişiminde bulunamazsınız, bunları değiştiremez, silemez, herhangi bir yolla ele geçiremez ve dağıtamazsınız.  ADGETA .com yetkisiz olarak değiştirilen içerikten ve gönderilen bilgilerden sorumlu değildir.

 

Kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde üçüncü taraflara verilmez. Ancak yasal zorunluluk hallerinde, kişisel bilgileriniz ilgili kişi ve/veya kurumlara açıklanabilir.

 

 ADGETA .com altında oluşturulan tüm anketlerin ve bu anketlerin sonuçlarının tüm kullanım hakları  ADGETA .com'a aittir.  .ADGETA com'da anket oluşturan kullanıcılar, anketleriyle ilgili her tür bilginin, ADGETA  .com kaynak gösterilmek şartıyla başka ortamlarda yayınlanabileceğini, dağıtılabileceğini kabul eder ve bu bilgiler üzerinde hiçbir hak iddia edemezler.

 

ADGETA  .com  altında oluşturulan anketler yalnızca üye sitede kullanılabilir. Bu anketler ADGETA  .com da oluşturulduğu şekilde yayınlanır. Soru ve seçenekler üzerinde daha sonradan herhangi bir değişiklik yapılamaz. ADGETA  .com, 'Kullanım Koşulları'na aykırı anketleri önceden haber vermeksizin yayından kaldırabilir, üyelikleri iptal edebilir.

 

ADGETA  .com, anket sonuçları ile veritabanındaki kullanıcı profillerini kullanarak, ankete katılan kişilerin genel eğilimlerini belirleyen demografik bilgiler oluşturma ve bu bilgileri her şekilde kullanma hakkına sahiptir, ancak kişisel bilgileri tek tek kullanamaz.

 

ADGETA  .com'da yer alan içeriğin tamamı aksi belirtilmediği sürece  ADGETA .'ye aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nun telif haklarına ilişkin hükümlerine göre ADGETA  .'nin yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz, yeniden kullanamaz.

ADGETA  .com info@adgeta.com  hizmetine gönderilen bütün mail ve dökümanlar gönderen kişi veya kuruluş ların sorumluluğundadır ve adgeta.com yazarı olmayı ve kullanım kurallarını okumuş kabul etmiş sayılır. Gönderilen mail adgeta.com adresinde yayınlanmasından sitemiz alan adımız , yayıncımız , Doğan Erdoğan ve yetki verdikleri  sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz eğer info@adgeta.com  adresimizden yayınlanması istenen veya  istenmeyen kişi ,kuruluş veya her hangi  makam , ülke veya bölge yetkilileri  resmi makamlar tarafından kaldırmamız istenen döküman resim yazılı sesli veya sessiz görsel yayın ile ilgili istek gelmesi durumunda yetkililerimiz tarafından incelenip yayınlanmasına  veya kaldırma ve devam etme kararı adgeta.com  veya yetkilisi tarafından verilecektir .Gönderenlerin bilgileri gizli tutulacaktır.Ancak ülke bölge resmi yetkilileri istediği takdirde gizli olmak kaydı ile teslime hakkı saklıdır.

adgeta.com u kullanarak benim , bizim ve Yahoo 'nun veya yönlendirdiğimiz sitelerin içerik özelleştirme ve reklam verme gibi amaçlarla çerezler oluşturabileceğini kabul etmiş olursunuz. Dazla bilgi için bkz. Yahoo Gizlilik İlkeleri

 ADGETA  ' ile ilgili internet ortamında oluşan tum verilere ait telif haklari tamamen (ADGETA  Company http://www.doganerdogan.org  ) Doğan Erdoğan'a ait olup,bu veriler tekrar kaynak belirtilmeksizin ve izinsiz yayinlanamaz. Ortam verileri hosting hizmeti Yahoo!  tarafindan saglanmaktadir.Ulaşmış olduğunuz bu site kapsamındaki gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır.Ve bu sitede online sanal mahaza hizmeti olarak  her her çeşit yayın, çekiliş,kumar oyunları,bet vb.oynatabilir satış,reklam , pazarlama,dağıtım,haber,magazin,spor ,finans,siyaset vb şekillerde yayın yapmaya özgürdür.

ADGETA   her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın sözkonusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir.

Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette   herhangi ADGETA  bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait ve raci olacaktır.

Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile ve bu sebeple uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolayısıyla oluşacak, zarar, maddi ve/veya manevi, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette ADGETA sorumlu tutulamayacak ve hiçbir şekil ve surette her nam altında olursa olsun ADGETA 'den talepte bulunulmayacaktır ADGETA  bağış kabul edebilecektir.Yapılan bağış hiç bir süretle geri talep edilemez.Adgeta istediği ürünü istediği fiyata almaya ve satmakta özgürdür fiyatları her an değiştirebilir.Adgeta 'dan satılan ve/ veya alınan ürün ADGETA ' ın belirlediği kargo tarafından  ADGETA 'ın belirlediği günde gönderilecektir.  'tan satılan ve/veya alınan ürünün alış veriş birimi(Türk Lirası , Amerikan Doları  ,Avro (EUR) ,para,altın,değerli taş,digital elektronik  rakam ,bonus v.b.) birimi ve hesap ve hareket numarası, kodu  ADGETA ' ın belirlediği mail, banka , finans kuruluşu tarafından ADGETA  'ın belirlediği günde ödenecektir.TAHSILAT ı yapılan urun geri iade alınmaz ve iade ödeme yapılmaz  ADGETA  yayınları dünya uzay ve evren içinde ve dışında her türlü mekan ve ortamda ALLAH dışında insan olarak hiç kimse tarafından sorgulanamaz ve hiç bir makam tarafından hiç bir mekanda Doğan Erdoğan a hüküm verilemez , hükümlü ve mahkum edilemez.  Kullanıcılar bu yazıda geçen bütün konuları kabul etmiş sayılır.ADGETA, www.adgeta.com  'a internet yayın hattı sağlayıcıları şirketlerden, Doğan Erdoğan'dan hiç bir hak idea ve talepte bulunamazlar. ADGETA  ' ı kullanım yaş sınırı bazı sayfa , klasörlerde kullanım yaşı yirmi bir (+21) üstüdür.ADGETA yayınları istediği gün saat , saniyede ve sanise de değiştirebilir..................................................................

ek-

Belirtilen konular adgeta.com alan adına veya alt dosyalarına yönlendirilmiş bütün internet siteleri sayfaları içinde geçerlidir ve bu sayfalarda bulunan ( ADGETA veya yapımı  CopyRight© All rights reserved. Doğan Erdoğan  ve benzeri şekilde  )belirtilmiş link verilmiş  ise bu siteler için de bu site server ADGETA YASAL UYARI kullanım kuralları şartları geçerlidir

ADGETA internet server

Our Company ADGETA

Internet Server Domain Names

 

www.adgeta.com   

 

www.adabufe.com 

 

www.airbusturkey.com 

 

www.airbusturkiye.com 

 

www.altinambar.com 

 

www.boeingturkey.com 

 

www.boeingturkiye.com 

 

www.ceyceyinyeri.com 

 

www.doganair.org 

 

www.doganerdogan.org 

 

www.dogan-erdogan.com 

 

www.esinprofiterol.com 

 

www.genclikkonfederasyonu.com 

 

www.hanzadehatunoglu.com 

 

www.hdbutik.com 

 

www.haneglobal.com 

 

www.hanegayrimenkul.com 

 

www.metuotogaz.com 

 

www.osmanlikofte.com 

 

www.tatsamborek.com 

 

www.tekhakikat.com 

 

www.turkiyegenclikkonfederasyonu.com

 

 

 Sub domains

  yacht.adgeta.com

   adv.adgeta.com

   search.adgeta.com

  hane.adgeta.com

  hanzadehatunoglu.adgeta.com

  impex.adgeta.com

  adabufe.adgeta.com

  metuotogaz.adgeta.com

  esinprofiterol.adgeta.com

  hanegayrimenkul.adgeta.com

  ilgazyaras.adgeta.com

  hdbutik.adgeta.com

  haneglobal.adgeta.com

  osmanlikofte.adgeta.com

 ADGETA

All copyright reserves about ADGETA in the area of internet compeletely ( ADGETA Company www.doganerdogan.org ) belongs to Doğan Erdoğan and this datas can not be published without permission and stating the sources. These datas are provided by Yahoo hosting service. This site aims to gain only information. Do not search for any guarantee and deposit of the informations reliability and validity. Also this site is free to do all kinds of publication, drawing in a lottery, gambling, betting, advertisement, marketing, distrubition, news, magazine, sport, finance, politic etc... ADGETA  can change and delete the datas at any time without need to any warning. Herein this site aim is to give information so that  ADGETA   is not responsible of any kind of risks.  ADGETA   is not responsible of any kind of material and spiritual harm. Also  ADGETA is not responsible of any demand and request.  ADGETA is free to sell and buy any item or product at any time, at any price. The prices of any item can be changed by  ADGETA. You can donate  ADGETA but the donation can not be taken back in any circumstances. The item that is sold or purchased can be sent in defined cargo by  ADGETA in defined time. Always ask for  ADGETA about the terms and conditions of the items status. No refund acceptable for the item. ADGETA  is not interrogated at any circumstances and Doğan Erdoğan is not responsible of any cases and is not be convicted at any circumstances about  ADGETA. By reading this terms and conditions the users accept this statements at any condition. ( www.adgeta.com ) The owners of the site Doğan Erdoğan keep the rights reserved and nobody demand any kind of request from them.

This site is for over  +21. ADGETA  can change any kind of publications at any time and seconds.....................................................................

Türkiye , TURKIYE , TURKEY , TURK , HUMAN , WORLD , GOD , THANKS

e - kitap oku        Büyük Resim        KURAN oku

www.adgeta.com          internet server

Bu sayfa içerisindeki kaynaklar farklı sitelere bağlanabilir.

Bu sitelerin içeriklerinden ADGETA sorumlu değildir.

a d g e t a  açıkta duran genel ekleme toplama alanı  www.adgeta.com          internet server  dizayn DOGAN ERDOGAN CopyRight © 2009 - 2017 All rights reserved  ADGETA internet server Hosted by Yahoo Small Business www.adgeta.com  Dünya nın & Türkiye nin internet  Açılış Sayfası    e - kitap  | Büyük Resim  | KURAN OKU |

 

 

 

 

Hosted by Yahoo Small Business